Паливна система

Ремонт паливної системи, форсунок, ПНВТ (ТНВД) фур IVECO, MAN, SCANIA, MERCEDES, МАЗ, КАМАЗ, КРАЗ та ін.

Особливості паливної системи

Паливна система – досить складна і чутлива до умов експлуатації. Тому, щоб уникнути серйозних проблем через несправності у системі паливоподачі краще регулярно проводити діагностику та своєчасно усувати неполадки в системі.

Зношування, пошкодження, забруднення паливної системи може призвести, зокрема, до капітального ремонту силового агрегату. Частота ремонту цієї системи залежить від якості використовуваних витратних матеріалів, вузлів та з’єднань.

Профілактичне чищення системи паливо подачі

Профілактичне чищення паливної системи необхідно проводити через кожні 30-35 тисяч кілометрів пробігу, а іноді й частіше. Якщо кілька разів пропустити планове чищення паливної системи, спеціальної хімії для позбавлення від проблем із паливною системою буде недостатньо. Більшість майстрів радять проводити очищення паливної системи ультразвуком, а особливо важких випадках додаткову обробку хімічними складами.

Чищення ультразвуком передбачає демонтаж та розбір паливної системи, її промивання та занурення у спеціальну ванну для обробки деталей ультразвуком. Висока вартість такої послуги пояснюється досить складним процесом демонтажу та трудомісткістю розбирання та збирання паливної системи.

Ремонт форсунок у Києві

«Запчастина Авто Сервіс» здійснює ремонт форсунок вантажних автомобілів, фур, автобусів та мікроавтобусів.

У яких випадках потрібний ремонт форсунок?

– Поява чорного диму з глушника.

– Пуск двигуна з утрудненнями.

– Погіршення потужності двигуна та динаміки розгону вантажівки.

– Значно збільшена витрата палива.

– Токсичність вихлопних газів підвищена.

Роботи з ремонту форсунок

На станції обслуговування ми спочатку виявляємо несправності форсунок. Діагностика форсунок у Києві можлива навіть на ранніх стадіях поломки, коли механізм у принципі придатний для роботи. Професійне обладнання допомагає виявити різноманітні дефекти. Наприклад, тріщина корпусу розпилювача або зношені отвори. Якщо пошкодження серйозніші, то з’являється дим.

Фахівці після діагностики вирішують, чи потрібний капітальний ремонт форсунок, чи слід замінити запчастини на нові. Форсунку перед роботою ретельно очищають – пил та сажа теж можуть стати причиною несправності. Також до послуги з ремонту форсунок входить центрування конуса корпусу, підбір голок.

Діагностика та ремонт ПНВТ (ТНВД)

Серед несправностей вантажних автомобілів, що зустрічаються, – порушення роботи ПНВТ (ТНВД). Ми здійснюємо діагностику паливного насоса, а за необхідності проводимо ремонт.

Несправність ПНВТ (ТНВД) часто є однією з основних причин того, що дизельний двигун виходить з їх ладу. Після того, як зламався паливний насос, можуть виникнути проблеми і з іншими деталями двигуна.

Після ремонту ПНВТ (ТНВД) ви помітите що:

– Робота двигуна стає налагодженою та «чистою».

– Двигун “легко” запускається.

– Витрата палива зменшується.

Основна причина несправності ПНВТ (ТНВД) – це використання палива низької якості, в якому містяться домішки. Також насос високого тиску може вийти з ладу через попадання бруду або води у паливо

Порядок робіт:

Загальна діагностика вантажного автомобіля на спеціальному устаткуванні. Розбирання та ремонт паливного насоса ТНВД.

Після ремонту проводиться складання ПНВТ (ТНВД), встановлення його на стенд та регулювання згідно з рекомендаціями фірми-виробника. У СТО «Запчастина Авто Сервіс» здійснять ремонт насоса вантажного автомобіля, фури, автобуса в короткий термін, замінять необхідні деталі та виконають діагностику роботи двигуна.