Ремонт КПП

Ремонт КПП вантажних автомобілів

Ремонт КПП вантажівок IVECO, DAF, FORD, MAN, MERCEDES BENZ, RENAULT, SCANIA, VOLKSWAGEN, VOLVO, FIAT, NISSAN, MITSUBISHI, МАЗ, КАМАЗ.

Серед основних агрегатів, що забезпечують нормальну роботу вантажного автомобіля, слід назвати коробку перемикання передач (КПП). Це один з найбільш складних по конструкції та ремонту вузлів вантажного автомобіля. Коробка перемикання передач забезпечує управління тяговою силою вантажного автомобіля та його швидкістю руху, у тому числі заднім ходом, а також відключення двигуна від трансмісії під час його запуску та перемикання передач. Несвоєчасність ремонту КПП призводить до того, що автомобіль неможливо експлуатувати. Капітальний ремонт вантажівок передбачає, у тому числі ремонт коробки перемикання передач.

Для більшості вантажівок, фур, автобусів передбачена механічна коробка перемикання передач: шестерний агрегат, що змінює частоту і крутний момент, що передається двигуном за рахунок збільшення або зменшення передавального числа. Механічна КПП складається з валів, шестерень різного діаметра та безлічі супутніх деталей. Необхідний момент, що крутить, створюється шляхом підключення певної групи шестерень на валах або по-іншому передачею.

Для якісного ремонту вантажівки необхідно провести первинну реєстрацію стану його агрегатів та вузлів. Про пошкодження коробки передач.

Вашке перемикання передач. Його причиною може бути деформація тяги приводу управління, зношування або поломка деталей у ньому.

Витік масла. Вона свідчить про зношування сальників первинного валу або корпусів шарнірів рівних кутових швидкостей, інших деталей КПП.

Мимовільне вимикання передачі. Воно може бути викликане пошкодженням торців зубів синхронізатора на шестірні та муфті, підвищеними коливаннями двигуна на опорах через розшарування або тріщини подушок опор.

Шум, тріск, скрегіт у КПП. Він говорить про знос шестерень, підшипників або недостатню кількість оливи.

Після того, як причину несправності коробки передач вантажівки визначено, проводиться її капітальний ремонт. Він передбачає зняття коробки в майстерні, що має необхідні інструменти та підготовлений персонал, її розбирання на спеціальному стенді, подетальне миття спеціальними мийними машинами, дефектування деталей та їх заміну, складання та встановлення КПП.

Запрошуємо до нас на вантажний автосервіс!