Пневмообладнання

Ремонт пневмообладнання на вантажівках

Пневматична система вантажного автомобіля складна і вимагає контролю та діагностики, що проводиться фахівцями з пневматики, електрики та електроніки. Тому ремонт вантажівок зазвичай виконується у спеціальних СТО як наше «Запчастина Авто Сервіс», які мають кваліфікований персонал, необхідне діагностичне та ремонтне обладнання.

Роль пневмосистеми у роботі вантажного автомобіля

Пневмосистема – це виконавча система. Їй керує електроніка, яка отримує дані від безлічі датчиків, клапанів, кінцевиків, безперервно обробляє потік інформації, який надходить у блок управління. Результатом аналізу даних стає послідовність сигналів, що посилаються виконавчим пристроям – клапанам і кранам, що управляють гальмами, КПП або АКПП, підвіскою вантажівки, підвіскою кабіни, а також підвіскою сидіння і навіть регулюванням рульового колеса, іншими допоміжними системами, здатними полегшити роботу водія.

Причини відмови пневмосистеми

Основними причинами відмови пневмосистем у вантажних автомобілях є влучення в них олії, пилу, бруду, сторонніх предметів. Ремонт пневмосистеми, особливо пневмопідвіски вантажівки – непросте завдання, тому що при цьому використовуються складні пристрої та механізми. При цьому будь-яке порушення роботи пневмосистем потребує негайного та кваліфікованого ремонту. Уникнути дорогого ремонту можна, якщо виконати точну діагностику.