Ремонт стріли

Ремонт стріли автовишки у Києві

Ми ремонтуємо стріли автовишок при поломках будь-якого рівня складності, від природного зношування підшипників до розриву натяжного троса або пошкодження гідравлічного шланга. При цьому не обмежуємось роботою з технікою одного бренду. Завдяки цьому з нами зручно співпрацювати навіть власникам великих автопарків, до складу яких входять вежі різних марок. Приймаємо та виконуємо термінові замовлення.

Стріла автовишки потребує регулярного огляду та технічного обслуговування. Ретельна своєчасна діагностика дозволяє визначити ступінь зносу деталей та запобігти серйознішим несправностям. А значить, замовляючи її, ви заощаджуєте на ремонті та знижуєте ризик простою техніки. Наші фахівці перевірять стрілу за допомогою високоточних приладів та обладнання, після чого повідомлять, які запчастини підлягають швидкій заміні.

Саму заміну та обслуговування також можна замовити у нас. У першу чергу йдеться про встановлення нових підшипників, регулювання клапанів та перебирання циліндрів. Такі послуги коштують порівняно недорого.

Однак існують і серйозніші варіанти несправностей, для усунення яких доведеться витратити більше часу та грошей. Зокрема, йдеться про розрив натяжних тросів та пошкодження гідравлічних шлангів.

У першому випадку складність та вартість ремонту багато в чому залежатимуть від особливостей стріли – а значить, від бренду, під яким вона була випущена. Наприклад, при заміні троса в японській техніці можна встановити надставку на натягувач і таким чином підібрати ідеальну довжину. У випадку з корейськими автовежами це зробити неможливо. Доводиться розраховувати довжину троса з точністю до сантиметра: у разі помилки стрілу доведеться розбирати та переробляти роботу з нуля.

До списку послуг входить ремонт та заміна гідравлічних шлангів. Наші фахівці вантажного автосервісу не тільки правильно визначать несправний шланг (замість того, щоб міняти все відразу), але й оцінять ступінь зношування деталей, що ще працюють, і порекомендують оптимальний час їх заміни.

Якщо вас цікавлять послуги з ремонту автовишок, які відсутні в даному списку, зателефонуйте майстрам нашого автосервісу, і ми обов’язково вам допоможемо.