Ремонт автовишок та гідравліки

СПЕЦІАЛЬНА ПРОПОЗИЦІЯ ДЛЯ ЮРИДИЧНИХ ОСІБ

Індивідуальні підприємці та організації, що володіють автовежами та іншою спецтехнікою, можуть заощадити на утриманні парку, уклавши з нами довгостроковий контракт. Ми, “Запчастина Авто Сервіс”, візьмемо на себе планове технічне обслуговування та ремонт машин, звівши до мінімуму ризик непередбачуваної поломки. Для партнерів діють спеціальні тарифи на послуги.

«Запчастина Авто Сервіс» здійснює технічне обслуговування та ремонт автовишок та гідравліки. Завдяки використанню найсучаснішого діагностичного обладнання, а також професіоналізму наших майстрів, ми легко впораємося з усуненням будь-якої несправності, незалежно від ступеня її складності. Завдяки тому, що на нашому вантажному автосервісі працюють відразу 12 теплих постів (не рахуючи більшої території нашого підприємства), кожен з яких підходить для ремонту автовеж, нашим клієнтам ніколи не доводиться чекати майстра довго! В роботі ми використовуємо тільки якісні запасні частини, розхідники, комплектуючі та мастильні матеріали, що дозволяє нам бути впевненими в тому, що усунена несправність не з’явиться знову. І тому ми надаємо тривалу гарантію на всі види робіт, які ми виконуємо!

Ремонт автовишок та гідравліки

Нам довіряють, бо:

— Працюють найкращі автомеханіки Києва та області

— Використовується сучасне діагностичне обладнання

— Діє гарантія як на послуги, так і на запчастини

— Діють великі знижки для автотранспортних компаній

— Стоянка, що охороняється, і зручне місце розташування

ПОВНИЙ КОМПЛЕКТ ПОСЛУГ

Наш вантажний автосервіс «Запчастина Авто Сервіс» займається всіма видами ремонту вантажних автомобілів та автовеж. Для нас не важко не тільки зробити діагностику і полагодити шасі вашої техніки, але і відремонтувати її стрілу, поворотний механізм, аутригери, гідрообладнання, або систему безпеки. Таким чином, ми займаємося всіма видами ремонту автовишок, і впораємося з усуненням і вашої несправності!

  • Заміна троса
  • Ремонт стріли
  • Ремонт підйомних механізмів
  • Ремонт гідроциліндрів
  • Ремонт електрики
  • Ремонт приладів безпеки
  • Ремонт редукторів повороту
  • Ремонт гідронасосів
  • Ремонт розподільників

Якщо вас цікавлять послуги з ремонту автовишок, які відсутні в даному списку, зателефонуйте майстрам нашого автосервісу, і ми обов’язково вам допоможемо.

050 800 55 09

На нашому вантажному автосервісі «Запчастина Авто Сервіс» працює автозварювальний пост

Серед співробітників нашого вантажного автосервісу є спеціаліст зі зварювання, який працює на спеціально обладнаних зварювальному посту. Тому ми можемо якісно та оперативно виконати будь-яку роботу з ремонту автовишки, яка потребує участі автозварювальника.