Автономний опалювач

Установка та ремонт автономних обігрівачів WEBASTO

Вантажний автосервіс встановлює на вантажні автомобілі передпускові рідинні підігрівачі та автономні повітряні обігрівачі WEBASTO.

Автономка Webasta

Взимку в автомобілях потрібно підтримувати тепло. І це стосується не тільки таких чутливих до температури в салоні машин, як пасажирські автобуси, машини швидкої допомоги, перевізників вразливих вантажів: курчат, квітів, продуктів тощо. Вантажні авто також потребують надійного джерела тепла, що забезпечує комфорт. Адже іноді навіть запуск двигуна звичайного автомобіля на сильному морозі часто стає серйозною проблемою.

Найкращим рішенням цих завдань є оснащення автомобіля автономними обігрівачами Webasto (Вебасто).

Передпускові рідинні обігрівачі-підігрівачі Webasto прогрівають двигун і кабіну автомобіля до запуску двигуна. Обігрівачі гарантують легкий запуск двигуна, тепло в кабіні, допомагають розтанути лобове скло, знижують знос двигуна і витрату палива, підвищують безпеку руху.

Рамовляйте ремонт або обслуговування автомномного обігрівача за телефоном

Автономне опалення

Автономні повітряні опалювачі обігрівають внутрішні приміщення автомобіля: кабіну, салон, вантажний відсік. Вони використовуються підтримки заданої температури від +5 до 30С без запуску двигуна. Нагрівають повітря, що забирається з приміщення, що опалюється, і подають його назад. Можуть працювати в режимі вентиляції та з підсмоктуванням зовнішнього повітря. Нагрівник запускається вимикачем або таймером, його робота регулюється вбудованим або зовнішнім термостатом. Порівняно з обігрівом працюючим двигуном «автономка» Webasto дозволяє суттєво знизити знос двигуна, витрату палива та рівень шкідливих викидів.